Гумор.

 
 

Гумор.

Про ріелторів з усмішкою.Пригоди маленького ріелтора.

Пригоди ріелтора почалися зовсім несподівано, а саме: настало перше січня 2009 року, прийшло відчуття пустоти та невизначеності, передчувалось щось зловісне і неминуче. І передчуття не обмануло: жодної угоди з початку осені 2008 року, лише три дзвінки від потенційних покупців, а вже Новий рік надворі.

Зранку була справжня ломка, млявість, викликав „швидку”. Ще до її приїзду стало зовсім недобре, він бігав по вулицях, клеїв об´явки і кричав-кричав, але, здавалося, ніхто його не чує, ніхто не просить допомогти знайти квартиру, або ж оформити іпотечний договір. Фельшер відловив прямо на вулиці. А ось що про це написали у пресі:
„З таким же діагнозом, як і житель тернопільщини, себто "грип", швидш за все A/H1N1 (так званий"свинячий"), до інфекційної лікарні було доставлено ріелтора. До вже відомих симптомів (синці, подряпини, множинні перелами ребер) приєднався іще один: людина кричала щось накшталт "БУДЕТТОКАДАРАЖАТЬ". Лікарі надали першу невідкладну допомогу пацієнтові, але після того, як тому стало ліпше, він почав вигукувати, що лікарі, медсестри, а тим паче санітарки, з такою мізерною зарплатнею не достойні мати житло і місце їм на вулиці. Після чого медичні працівники віддали ріелтора циганам, але і ті не змогли довго з ним панькатися, тому повернули ріелтора до інфекційної лікарні. Не довго думаючи, лікарі-інфекціоністи, медичні сестри та санітари доправили ріелтора до психіатричної клініки, де він, сидячи у клітці перебуває і нині. Отакі вони, тяжкі наслідки вірусної інфекції. . .”
Але це ще не кінець історії.
Адже і тут не хотіли панькатися з маленьким ріелтором, його не любив ніхто, ні медичні працівники, ні пацієнти. Адміністрація лікарні вже було зібралась власним коштом відправити маленького ріелтора додому, але коли рідня дізналась, ким він насправді працював, то відмовилась прийняти його назад.
Маленькому ріелтору пощастило, один лікар-інтерн зацікавився його випадком, адже якраз працював над темою „Ріелторська діяльність. Патологічні наслідки для психіки.” Тільки завдяки міцній нервовій системі цієї людини маленький ріелтор залишився у клініці, адже його вже тягли на вулицю санітари зі словами: „Сам ти не вартий мати житло, іди на вулицю до смітника, там тобі і місце!” Лікар розповідав маленькому ріелтру про те, що справді відбувається з ринком нерухомості України, був терплячий, хотів щоб, дійсно, людина одужала. Це тривало пів-року, але занадто вже часто виникали рецидиви, адже робота ріелтором на протязі більш, як 2 роки, змінює світосприйняття та руйнує незворотньо психіку.
Нажаль на сьогодні невідомо, де подівся маленький ріелтор. Якби-то займався корисними справами, то люди б пам´ятали добро, яке зробив людям, а так. . .


Создан 27 ноя 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником